Archiv rubriky: Uncategorized

Proměňte zahradu v prázdninové útočiště

Znáte ten pocit, když se vracíte z dovolené, kde jste si vychutnávali wellness, a míříte domů, kam se vám nechce? Proč nepřeměnit své sny na skutečnost a nevytvořit si v domácím prostředí dokonalé zázemí? Domácí spa jsou stále in, můžete je mít i vy. A váš domov vás bude bavit každý den.

Bydlete v luxusu v Budějovicích

Přestože luxusní bydlení bývá často spojováno s vilami a rodinnými domy, v Českých Budějovicích vyrostl bytový komplex, který vás okouzlí. Pro všechny věkové kategorie byly na břehu Vltavy vystaveny byty o různých dispozicích, takže si tady vybere opravdu každý. Je to kombinace moderního řešení s kouskem přírody. Zkrátka bydlení snů – to je bytový projekt Luční jez.

Prodlužte vhodným skladováním svým potravinám životnost

Už naše babičky i dědové věděli, že je nezbytné své potraviny správně uskladnit. Jen tak si na nich mohli pochutnávat po celou zimu. Mrkev se zahrabávala do písku, stejně jako salát, kapusta, zelí nebo hrušky. Brambory ležely na dřevěném uhlí. Švestky zase v mouce. Jak ale uchovávat potraviny v dnešní době?

Nezbytnosti pro prvňáčka

Končí duben, měsíc, kdy školy otevírají své dveře budoucím prvňákům. Tuto životní změnu provází v rodině a vůbec celé domácnosti řada změn. Pro rodiče a dítka je to velký okamžik. Září je sice ještě daleko, ale zápis do 1. třídy je vždy předzvěstí radosti i starosti.