Interiéry a nábytek

Vyberte si apartmán snů – to je Svatý Vavřinec

Napsal  | 

Apartmány Svatý Vavřinec v Peci pod Sněžkou nabízejí to nejlepší z ubytování na horách a z moderního architektonického stylu. Nový komplex apartmánů přináší luxusní horské ubytování nebo možnost chytré investice.

Apartmány Sv. Vavřinec

Apartmány Sv. Vavřinec – zdroj

Luxusní komplex

Až 88 designových apartmánů, restaurace, supermarket a sportovní vyžití. A přesně taková je realita developerského projektu Apartmány Svatý Vavřinec. Atraktivní lokalita přímo v srdci města potěší ty, kteří mají rádi vše při ruce. Plánované dokončení na jaře 2018 nejspíš přinese pravidelný výnos investorům, kteří si z nadčasových apartmánů vyberou.

Moderní styl

Aby si v moderním prostředí našel ideální apartmán vskutku každý, nabízeli developeři jejich dokončení hned v několika stylech. Pro milovníky horského glamour stylu připravili tvůrci minimalistické a čisté bydlení v kombinaci s masivním dřevem a solitérním nábytkem. Nechyběl ani oblíbený lehký skandinávský styl či funkční moderna. Pro opravdové srdcaře a obdivovatele Krkonoš je však určen výjimečný Krkonošský styl. Ten snoubí detaily typické pro místní oblast, jež jsou umně zakomponovány do novodobého interiéru.

Proč investovat do apartmánu

Nabízí se otázka, proč investovat právě do jednoho z apartmánů z projektu Svatý Vavřinec. Odpovědí je hned několik:

  • Nachází se v nejlepším horském středisku
  • Je navržen, aby umožnil pronájem
  • Pronájem rovná se pravidelný výnos
  • Snadno se stane dovolenkovým útočištěm
  • Dobrá dostupnost do města
  • Dobrá dostupnost do přírody

Pro koho jsou apartmány určeny?

Apartmány jsou určeny pro všechny. Hodí se pro rodiny, které chtějí sdílet nejen prázdninové a volnočasové ubytování se vším komfortem, ale mají zájem svůj apartmán navíc pronajímat. Pronájem prostoru však není podmínkou – naopak, apartmán může každý využívat rovněž soukromě. Zkrátka jde o elegantní designové bydlení, které si zamilují vášniví lyžaři i milovníci horské turistiky.

4 (80%) 2 vote[s]

Komentujte článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *