Interiéry a nábytek

Starý dobrý ušák

Napsal  | 

Není tomu tak dávno, kdy dominantní ozdobou každého obývacího pokoje či lounge salónku bylo typické křeslo – nejlépe ušaté. Ušák vytvářel v prostoru hřejivé teplo a pohodlný mood. Posezení v křesle s knihou bylo zkrátka příjemným odpočinkem a co víc, ušák byl chloubou nejedné domácnosti. Staré dobré věci se neustále točí a proto je i dnes toto jedinečné křeslo oblíbeným módním doplňkem. Každý, kdo chce oživit pokoj a vytvořit v něm útulnou atmosféru, může sáhnout po ušáku.

Moderní ušák - inspirace od studia Anglická sezóna

Moderní ušák – inspirace od studia Anglická sezóna

Není křeslo jako křeslo, proto přinášíme několik variant, které můžete zakoupit a vybavit tak svůj domov relaxačním místem, které si oblíbí každý člen vaší rodiny. (I kočka i pes).

Retro ušák

Co může být tradičnější, než původní klasické ušáky? Dnes snadno zakoupíte křeslo ve vintage stylu, které se perfektně hodí do interiéru, kde kombinujete staré a nové, klasiku s modernou. Tyto kontrasty jsou dnes velmi oblíbené designéry. Velký ušák perfektně doplní vaši pohovku a my vám garantujeme, že se na posezení v něm bude stát fronta.

Ušák ve vintage stylu

Ušák ve vintage stylu

Moderní kousek

Jestliže dáváte přednost modernímu interiéru, pak samozřejmě můžete vybírat z novodobých křesel. Trh nabízí nepřeberné množství ušáků všech stylů, tvarů i materiálů. K sehnání jsou dokonce i křesla z pravé kůže. Pokud máte obývací prostor v jemných tónech, pak vyberte křeslo v podobných nebo stejných odstínech. Jestliže máte více rustikální styl, pak můžete volit i kožené křeslo, které vnese do pokoje jistou živočišnost.

Extravagance

Máte rádi barvy? Je vás všude plno? Možná bude pro vás to pravé ořechové výrazný ušák. Ano, křesla koupíte také ve výrazných barvách nebo dokonce ve vzoru patchwork. Různé barvy, různé vzory, různž vkus. Výrazné křesle rozzáří jakýkoliv pokoj a vytvoří jiskrnou náladu. Extravagantní kousek se ale stejně tak dobře hodí i do minimalistického interiéru. Jednoduchou plochu, která je chladnější, výborně proteplíte jediným barevným kusem nábytku, čímž docílíte nápaditosti prostoru. Výrazná křesla se hodí všude tam, kde je živo.

Křeslo Ušák Patchwork

Křeslo Ušák Patchwork

Ohodnoťte článek

Komentujte článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *