Zahrada a terasa

Osvěžte se v nafukovací vířivce

Napsal  | 

Léto už udeřilo v plné síle, klimatizace jedou na tisíc procent, koupaliště jsou narvaná k prasknutí. V tom všem vedru si člověk přeje jediné. Osvěžit se. Dobrým ledovým nápojem, vějířem, troškou stínu, ale nejlépe vodou. I malá zahrada, balkon nebo terasa, se může stát místem vodních radovánek a skvělého osvěžení. Přesně na tato drobnější místa totiž vměstnáte vířivku. A vířivka je to nejlepší osvěžení pod sluncem. I pod tím letním a příliš žhavým.

Marimex Pure Spa - Bubble HWS Bazén vířivý nafukovací

Marimex Pure Spa – Bubble HWS Bazén vířivý nafukovací

Nafukovací vířivky jsou revoluce

Mezi bazény a vířivkami se vede nekonečný boj. Zatím trošku vyhrávaly právě bazény, protože mají nekonečně mnoho variant a ty levné nafukovací varianty si může dovolit opravdu každý. S vířivkami to bylo složitější, protože měly vyšší cenu a zdálo se, že méně využití. Nafukovací vířivky ale znamenají revoluci, protože nabízejí to nejlepší využití ze všech! Můžete si je umístit přes zimu domů a v bublinkové vodě tak relaxovat kdykoliv se vám zlíbí. Za zlomek ceny běžných vířivek. A to už překoná i bazén.

Nafukovačky jsou samá výhoda

Nafukovací vířivky mají tolik výhod, že by na ně byla potřeba celá kniha. Tou úplně největší je samozřejmě cenová dostupnost a zmiňovaná využitelnost během celého roku. Další věc, která vás potěší, je přenosnost. Vířivku můžete s sebou vzít na chatu, ke kamarádům na oslavu, prostě kamkoliv. Jediné, co totiž potřebuje je rovný povrch. Pak už se vlastně může vířivkovat.

Dobře, musí se to ještě celé nafouknout a napustit. Oboje je ale nesmírně jednoduché a uvést vířivku do provozu trvá skutečně jen pár minut. Samonafukovací systém vám ji připraví během mžiku, stačí vířivku zapojit do elektrické zásuvky. Pak už stačí jen napustit vodu a bublinkové potěšení může začít.

Mobilní vířivý bazén MARIMEX PURE SPA BLUE

Mobilní vířivý bazén MARIMEX PURE SPA BLUE

Jak vířivky fungují

Nafukovací vířivky vás naprosto o nic neochudí, toho se skutečně nemusíte bát. Mají velmi propracovaný systém, díky kterému byste se zavřenýma očima vůbec nepoznali, jestli jste právě ve vířivce běžné nebo v její nafukovací verzi. Nafukovačky mají systém bublinkových trysek, který vás promasíruje od hlavy až po paty a zabudovaný topný systém vám umožní regulovat teplotu vody.

Některé typy vám dokonce dokáží nabídnout kombinaci vzduchových perliček a vodních trysek a to je teprve paráda. Dokonce taková, že už nikdy nebudete mít potřebu navštívit nějaký wellness. Budete ho totiž mít ve svojí nafukovací vířivce. Klidně každý den.

91469 Intex Vířivka PureSpa Jet & Bubble Deluxe 218 x 71 cm 28456NL

91469 Intex Vířivka PureSpa Jet & Bubble Deluxe 218 x 71 cm 28456NL

Jakou vířivku vybrat

Upozornění: jakmile u vás někdo vířivku vyzkouší, ven už ho nedostanete. Je tomu skutečně tak, a proto je moudré vybírat vířivku podle toho, kolik v ní očekáváte relaxujících jedinců. Vířivky seženete malé pro dvě osoby, střední pro čtyři a velké pro šest. Mohou být kulaté i čtvercové a liší se také objemem, který začíná na 500 litrech a končí na 1200. Vysoké mohou být vířivky od 145 do 185 centimetrů a neexistuje univerzální rada, jak vířivku vybrat. Záleží na vašich možnostech, počtech, výšce i váze.

Jedno doporučení by tu ale bylo. Vyberte si takovou vířivku, která bude mít dostatek trysek a poskytne vám skutečný relax. Trysek může být i více než sto a věřte, že osvěžení je sice super, ale spojené s pořádnou vodní masáží bude teprve k nezaplacení.

 

4.3 (86.67%) 18 vote[s]

Komentujte článek

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *