Co obnáší stavba rodinného domu na klíč?

Stavby rodinných domů na klíč jsou mimořádně populární, šetří čas i peníze. Celý projekt začíná výběrem vysněného domu v katalogu, případně i dle vlastního individuálního projektu. Následně přichází na řadu realizace. Celý proces je rychlý, jednoduchý a systematický.

Při stavbě vlastního domu si stresem a nervozitou prochází téměř každý majitel budoucího obydlí. Celý proces ale můžete zvládnout jednodušeji, a to stavbou rodinného domu na klíč. Svěřte se odborníkům, kteří vědí, co dělají. Na trhu najdete společnosti, které se právě stavbou domu na klíč zabývají už mnoho let a mají veškeré mouchy vychytané do puntíku. A to od počátečního projektu až po zajištění dodavatelů, realizaci stavby a následnou kolaudaci.

http://www.domysnu.cz/rodinny-dum-aiden
http://www.domysnu.cz/rodinny-dum-aiden

Výhody domu na klíč

Protože většina domů na klíč má jasně daný koncept a strukturu, je jejich realizace velmi rychlá. Zároveň nemusíte být vázáni na konkrétní lokalitu, realizace je možná většinou kdekoliv v České republice. A také velmi oceníte také záruku práce. Pokud jste přetíženi dalšími starostmi a chcete se jen nastěhovat do hotového, pak je pro vás dům na klíč naprosto ideální.

Můžete si zvolit z několika možností. Buď si vyberete vysněný dům dle typového projektu nebo individuálního. A dál už je pouze na vás, zda budete si budete chtít koupit pouze projektovou dokumentaci a stavbu si zrealizujete sami, nebo zda si společnost najmete i na projekt s realizací celé stavby.

http://www.domysnu.cz/nabidka-domu/tobias
http://www.domysnu.cz/nabidka-domu/tobias

Konečná cena

Závěrečná cena stavby na klíč zahrnuje kompletní práce na domě, a pokud si nevyžádáte změny v původnímu projektu, pak je cena v katalogu vždy konečná. Je v ní zahrnuto vše od zemních prací po betonovou desku, stropní konstrukce, zdící systém, sádrokartonové konstrukce, střechu, okna, dveře, schodiště, izolace, vodoinstalace, kanalizace, elektřinu, vytápění, omítky, malbu i podlahové krytiny. Takže v podstatě všechno, co potřebujete k pohodlnému bydlení. Co cena nezahrnuje, to jsou projektové dokumentace, kompletační činnosti, zahradní úpravy a oplocení, terasy, krb či kuchyňskou linku.  Veškeré ceny jsou však reálné, ověřené, transparentní a také se pravidelně aktualizují. Za projekt tedy zaplatíte podle ceníku, který budete znát předem.

http://www.domysnu.cz/nabidka-domu/tobias
http://www.domysnu.cz/nabidka-domu/tobias

Ekonomicky a udržitelně

Ekonomicky nejvýhodnějším bydlením na klíč jsou tzv. pasivní domy. Jsou ekologické a za rok spotřebují až 10x méně tepelné energie než běžné novostavby. Jsou na tom dokonce ještě lépe než nízkoenergetické domy, oproti tomu jsou ale náročnější na postupy projektování a výstavbu.

Komfortně a levně

Hned v závěsu stojí nízkoenergetické domy, které jsou v posledních letech v Česku velmi oblíbené a rozšířené. Snižují náklady na vytápění a dopad na životní prostředí, roční spotřeba tepla je opět menší, v průměru 3–5x nižší než u běžných novostaveb.

Zdroje:

  • Domysnu.cz
  • http://www.dumazahrada.cz/stavba-rekonstrukce/stavba/2012/6/22/deset-duvodu-proc-stavet-dum-na-klic/
  • https://www.finance.cz/510337-domy-na-klic/
5 (100%) 2 votes

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *