Bydlení u golfového hřiště spojuje příjemné s užitečným

Co pro vás znamená vysněné bydlení? Pokud se vám teď objevují obrazy krásné horské oblasti, golfového hřiště na blízku a možnost dalších sportovních aktivit doslova za rohem, pak pro vás máme jeden tip.

V malebné a panenské krajině Krkonošského národního parku vzniká unikátní projet Areál Černý důl. Jde o výstavbu nových bytových domů s kompletním zázemím pro golfové hřiště v blízkosti club house. K mání jsou různé typy bydlení včetně mezonetových bytů. Jejich počet je přirozeně omezený. Díky unikátní lokalitě a lukrativnosti je tento projekt také zajímavou investicí. Prodáno je již 15 % bytů.

Golfové hřiště navrhl český designér Jakub Červenka. Celkem 18 jamek bude obklopeno 18 poloroubenými chalupami a 78 luxusními apartmány v bytových domech. V blízkosti golfových hřišť existují samozřejmě i jiné druhy zábavy. Jízda na koních, sjezdovky, vodní plochy a další činnosti dělají z této oblasti unikátní místo pro bydlení či rekreaci.

 

V čem je projekt Areál Černý důl unikátní?

  • bydlení přímo na golfovém hřišti
  • v lokalitě Krkonošského národního parku
  • skiareál poblíž bydlení
  • výhled a hory
  • investiční příležitost s rychlou návratností
  • doživotní členství v golfovém klubu zdarma
  • omezený počet nemovitostí
  • v případě financování bude nemovitost splácet Vaši hypotéku

Golf je stále populárnější. Pryč jsou doby, kdy se označoval za sport pár desítek vyvolených lidí. Golfová turistika se v České republice rozmáhá. Investicím do developerských projektů, které přímo souvisí s golfovým hřištěm, současná situace přímo nahrává. Roste poptávka po rekreačních objektech, bytech i domech v blízkosti golfových areálů. Takové bydlení navíc charakterizuje nadstandardní zázemí.

 

Bytové domy a roubenky

Pozemky pro výstavbu jsou připravené včetně inženýrských sítí. Na stavbu se používá tradiční stavební materiál, jako je pálená cihla, dřevo a pískovec. Roubenky a polo roubenky stojí na základových pásech a železobetonové konstrukci.

Na roubenou část se používá smrkové trámoví o průřezu 250/250 mm. Klienti si mohou zvolit také jedlové trámoví. Staví se technologií, která je stará 150 let. Pro výplň mezer mezi trámy se používá minerální izolant a konečná úprava spár je provedena vápennou malbou s disperzí.

Stropy tvoří dřevěné trámoví a střecha se staví ze smrkových hranolů. Na krytinu se používají betternitové šablony, imitace šindele nebo břidlice z plastového recyklátu, případně profilovaný plech ve tvaru taškové krytiny.

Obytné podkroví tvoří sádrokartonové certifikované konstrukce. Materiály z minerálních vláken zajišťují tepelnou izolaci. Okna jsou jednoduchá dělená, otevíraná a sklápěcí s tepelně izolačním zasklením. Na obložkových zárubních jsou osazené dřevěné dveře. Nášlapné vrstvy podlah jsou buď z dlažby, měkčeného PVC, plovoucích podlah nebo prken.

 

Další příslušenství domů

Domy v Areálu Černý důl jsou vytápěny ústředním podlahovým topením v kombinaci s deskovými radiátory. Klient si volí zdroj tepla. Může tím být kotel na elektřinu, zemní plyn nebo tepelné čerpadlo. V obytné místnosti bývá topidlo s krbovou vložkou.

Odkanalizování domu je řešeno napojením na veřejnou kanalizaci. Pro potřeby předčištění splaškových vod je na pozemku osazena domovní čistírna odpadních vod, nebo jsou v krajním případě splašky svedeny do bezodtokové jímky na vyvážení.

300x300-products-1416408011.gif

Klient si volí z výše uvedených možností a vytvoří si tak chalupu podle svého přání. Konečná cena chalupy je proto určena individuálně v závislosti na použitém materiálu, velikosti objektu, vybavení a jejího umístění.

Ohodnoťte článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *