5 způsobů, jak ukázat své nejlepší vzpomínky

Fotografie je dokonalým zachycením konkrétního okamžiku. Jestliže patříte mezi ty, kdo mají rádi své vzpomínky, pak právě pro vás máme hned několik tipů, jak své fotografické umění a radostné chvíle sdílet v rámci interiéru. Ani v něm totiž nemusí prezentace oblíbených fotografií vypadat zle – a my přinášíme originální možnosti, které zaujmou na první pohled.

Fotorámeček na 5 fotografií Home, bílá
Fotorámeček na 5 fotografií Home, bílá

Fotostěna

Jestliže máte opravdu povedené fotografie, kterými se chcete pochlubit, tak proč s nimi rovnou nevytapetovat celou stěnu? Povedené obrázky stačí nechat přetisknout na různě velké formáty, v podstatě na plakáty. Právě těmi pak můžete pokrýt některou z prázdných zdí. Výsledek bude naprosto ohromující. Taková stěna vynikne především v jednodušším moderním interiéru. A že nechcete ukazovat své rodinné momentky před ostatními? Nevadí, fotostěnu si můžete ponechat v soukromí – vyberte si jednu ze stěn v ložnici a kochejte se jen vy.

Nejsou rámečky jako rámečky

Ruku v ruce se současným trendem kombinování několika různých obrazů jde rovněž následující prezentace fotografií. Nemáte obrazy? Nevadí. Své oblíbené fotografie vložte do několika rámečků. Ty mohou ladit, nebo se naopak lišit velikostí i stylem provedení. Zvolené místo na zdi ozdobte fotkami – posejte jimi volný prostor, umístit je můžete vždy s odstupem několika centimetrů, nikoliv však souměrně. Vznikne harmonická stěna vašich nejlepších vzpomínek.

Fotorámečky pro více fotografií Devi z mangového dřeva Barva Mango natural DEVI-FR
Fotorámečky pro více fotografií Devi z mangového dřeva Barva Mango natural DEVI-FR

Provázková výstava

Nejjednodušší možnost, která přesto vypadá kouzelně. Potěší v pracovně nebo v dětském pokoji, využít ji můžete také při pořádání rodinných oslav. Přírodní motouz stačí upevnit na vybranou stěnu a vybavit dřevěnými nebo barevnými menšími kolíčky. Ty můžete přilepit bezbarvým silikonem. Fotografie zachytíte jejich pomocí. Tato prezentace je zcela jednoduchá a působivá. Jedinou nevýhodou může být životnost fotografií.

Korková tabule na poznámky World, 60x40 cm, ZELLER
Korková tabule na poznámky World, 60×40 cm, ZELLER

Okenní rám

Ach, co je staré, může být dominantou prostoru – obzvláště v roce 2018, kdy se vracíme ke staré kráse, prověřené lety. Takový starý dřevěný okenní rám můžete proměnit v rám na vaše oblíbené momentky. Pokud takový seženete, zkuste začít s broušením a natřením, nebo rovnou patinováním. Rám vybavte několika provázky a kolíčky, abyste mohli připevnit nejoblíbenější fotografie. Z obyčejného starého okna se stane zajímavá dekorace, která jakékoli místnosti dodá osobitost.

Korkový panel

Korek může v interiéru vypadat neskutečně zajímavě. A protože je vhodný také jako praktická nástěnka, poslouží také jako nosič rodinných fotografií. Korkovou tabuli můžete pořídit v rámu nebo bez, rám lze natřít do barvy interiéru. Pak stačí připíchnout fotky či oblíbené citáty – nejlépe obojí. Z několika fotek a pár povzbudivých slov může být originální motivační tabule.

Ohodnoťte článek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *